Tel.: +420 608 959 098
Tel.: +420 608 959 098
Klubové Trialové tréninky
  • Home
  • Classes
  • Klubové Trialové tréninky

Klubové Trialové tréninky

120

minuty

Trenéři:

Placené Trialové klubové tréninky

Tento placený Trialový kurz je určen všem dětem, mládežníkům i jejich rodičům / doprovodům. 2x týdně budete mít možnost díky našim instruktorům zlepšit své dovednosti na kole, získat základní i pokročilé Trialové dovednosti a případně se připravovat na svou závodní kariéru v Trialu i jiných cyklistických disciplínách.

„Jezdci trénují jezdce – mistři tvoří mistry“.

Probereme vše od základního postoje, nastavení kola, získání stability a samozřejmě překonávání překážek od těch nejmenších až po ty nejnáročnější. Naši instruktoři jsou závodní jezdci a trénovat Vás tak budou mistři republiky, rekordmani ve skocích, vítězové Českých pohárů a legendy našeho sportu, které sledují a umí poslední trendy našeho sportu. Trial je náročná disciplína, ale zároveň odrazový můstek do dalších MTB disciplín. Placené tréninky tu jsou od toho, aby se vám mohli instruktoři naplno a pravidelně věnovat. Postupně se dle svého času a chuti, zapojíte i do volných tréninků, protože času stráveného na kole není nikdy dost. Nechceme do ježdění nikoho nutit, ale jen ukázat cestu a dát možnost vyhnout se chybám a urychlit trénink jezdce díky našim zkušenostem. Pomůžeme i s výběrem kola, helmy a dalšího vybavení. K dispozici máme testovací Trialové speciály.

Cena kurzu 3.200,- CZK

Kurz probíhá od Dubna do Října / Listopadu (dle počasí). První měsíc je bez problémů možné absolvovat na jakémkoliv kole. Zapůjčíme vám npřípadně náš testovací stroj, aby jste viděli rozdíl a pokud vás to lidově řečeno „chytne“ a stanete se členy našeho klubu, pomůžeme se zajištěním kola a vybavení se slevou od našich klubových partnerů FUNTOWN.cz (kola a trialové díly) a BIKESKILLS.cz (oblečení, helmy, doplňky).